GeaRs Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vorbesc la modu cel mai serios!

+4
aLN
Gerard
kEnT
zK#zZzzZZzzZ
8 participanți

In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  zK#zZzzZZzzZ Dum Feb 01, 2009 5:06 pm

Deci vreau sa mi se scoata adminu dupa zK#
2. Vreau slot pe nikcu puFoS;X xD , daca se poate :)
3. Zic ca sunt o gramada de admini si nu are rost sa ma mai bag..si incurnd vor creste si mai multi :)
nu are rost sa mai ma implic eu ca si asa ma implicat degeaba :) dupa ce mi-a facut Adytzu azi , nare rost :) Razvan ti-am promis ca te voi ajuta cu serverul , despre care ai vorbit cu laur , dar nu cred ca o sa se mai faca , pentru ca nu te intereseaza :) daca e ceva vb pe mess Vorbesc la modu cel mai serios! 868329 mai era dar daca razvan a inceput cu glume,arfe chesti dalea numai are rost bosilor Vorbesc la modu cel mai serios! 868329 endles la fel sa retras...deci aia a fost vb pe server bft :X

Ps De data asta e definitiv sa mor , razvan ramai cu admini tai sefule ca fac treaba minunata Vorbesc la modu cel mai serios! 868329
Ps2: daca vrei sa imi faci slot imi pui acelasi pass }{
zK#zZzzZZzzZ
zK#zZzzZZzzZ
Moderator Cs.GeaRs.Ro
Moderator Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 304
Steam Status : steam on
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  kEnT Dum Feb 01, 2009 5:14 pm

Pare rau zk..Chiar daca ( recunosc ) nu te agreeam deloc... Pare rau ca pleci... Razvane : Fa-ti prieteni noi DAR NU UITA PE CEI VECHI
kEnT
kEnT
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

masculin
Numarul mesajelor : 290
Varsta : 39
Localizare : Vrancea
Joburi/Distractii : Broker / Cluburi
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/12/2008

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty wheaaaa:((

Mesaj  Gerard Dum Feb 01, 2009 6:30 pm

fara fricaa!!...Nu conteaza!!!...Gerard boxeaza!!! Vorbesc la modu cel mai serios! 667715Vorbesc la modu cel mai serios! 667715...of veteran vechi:(...cine stie poate curand no sa mai fiu nici eu admin;))....un veteran adevarat!...foratza fie cu tine flacau....si multe femei s-a ai:D Ps:vorbim pe mesinger:))=) luw u bro;x

Gerard
Incepator
Incepator

masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 113
Localizare : Mangalia
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  aLN Dum Feb 01, 2009 7:36 pm

zk faci cea mia mare greseala dc faci asa Vorbesc la modu cel mai serios! 46700

aLN
Jucator skill +1
Jucator skill +1

Numarul mesajelor : 225
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  Dragosel Dum Feb 01, 2009 8:08 pm

hmm ... trb da zk# e decizia ta si o respectam ;) mai vb pe mess bFt
Dragosel
Dragosel
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 218
Steam Status : steam on
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  Capitaninho Dum Feb 01, 2009 8:14 pm

zK# stiu ca ai avut ce ai avut cu mine dar.... imi pare rau ca pleci ! Razvane zK# cam are dreptate mai lasa putin orgoliu si intereseaza-te mai mult de server ... stiu ca nu vrei sa iti distrugi viata sa tio dai p toata cs-ului dar sa ai un server este chiar complicat ! Implicate mai mult sau retragete ! Nu poti sa lasi un server asa bun degeaba ! Io te-as sfatui sa te implici mai mult ! Stiu ca joci cu clanu sau alte chestii ... ca mai joci fotbal ... dar... daca ai vrut sa ai server tre sa te implici !
Capitaninho
Capitaninho
Jucator skill +1
Jucator skill +1

masculin
Numarul mesajelor : 372
Varsta : 31
Localizare : Checking...checking...error!!!
Joburi/Distractii : Cs :D
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Foaie de personaj
Rank: Admin !

http://www.fmm.ro

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  AdyTzu^ Dum Feb 01, 2009 10:58 pm

zk dac u ma iei acum ca dupa ce ti-am fac eu !!! dac as zice tot ce miai fac u .. cred ca treb sa plec de mult dp sv Vorbesc la modu cel mai serios! 667715) .. sincer acum dac teai suparat din cauza mea (imi cer scuze) dar cum ziceam ..deja vo luati in cap fara rost .. ai momente cand nu te suporti... (subliniez MOMENTE) in rest esti de treaba .. se poate vb cu tine ..dar te apuca pe u cateodata ... sincer faci o mare prostie .. eu zic sa termini cu lacrimogenele astea .. ramai cu adminu si joaca in continuare !!! avem nevoie de un admin ca u pe sv .. vb ta nu mai exista respect intre admini ..!! Eu atat iti zic .. Respecta si vei fi respectat. Si asta iti garantez ;) .. bafta
AdyTzu^
AdyTzu^
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 274
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Rank:

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  zK#zZzzZZzzZ Lun Feb 02, 2009 2:01 am

Nu ma retrag din cauza ta bossule(ady) :X dar vreau o pauza momentan ;) nu-i vb ca nu ma suport eu...dar nu suport cand joc cu alt nume,si am chef de caterinca apare cate unu si strica tot chefu , ban aiurea,kick slay llama si ma enervez aiurea si f. repede ;) am vb ceva cu razvan sa mai tinem un server , asta nu are leg cu adminu meu , il voi ajuta dar momentan omu ..... tot el zice si tot el nu face nimic , chiar nu ma int ce vrea sa faca el :) daca e ceva vb pe mess nare rost , zi de zi nervi cu tot felu de boti si tot pe mine cade , infine bafta
zK#zZzzZZzzZ
zK#zZzzZZzzZ
Moderator Cs.GeaRs.Ro
Moderator Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 304
Steam Status : steam on
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  DiaZ Vin Feb 13, 2009 8:17 am

Rezolvat CloseD
DiaZ
DiaZ
Jucator skill +3
Jucator skill +3

masculin
Numarul mesajelor : 1307
Varsta : 34
Localizare : Cs.GeaRs.Ro
Steam Status : steam on
Warn : :
Vorbesc la modu cel mai serios! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vorbesc la modu cel mai serios! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Foaie de personaj
Rank: ...:::MoDeRaToR:::...

http://wWw.TheGhosT.ForumeR.Ro

Sus In jos

Vorbesc la modu cel mai serios! Empty Re: Vorbesc la modu cel mai serios!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum