GeaRs Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REclamatie ZK#

2 participanți

In jos

REclamatie ZK# Empty REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mar Dec 30, 2008 5:31 pm

Pai in primul rand mai erau 4 minute din harta de_train si am dat io la vot nuke/dust2 si el sa enervat ca a iesit nuke si a prelungit harta muuuuuult timp dupa care a facuto la loc iar mult timp....in fine sa bagat nuke si iam zis sa nu mai abuzeze REclamatie ZK# 220796 ca ii fac reclamatie si scosese immunity si voia sa ma baneze REclamatie ZK# 220796 si iam zis nu ma bana si el a spus atunci taci nu ma mai ameninta tu pe mine...si nu il mai amenint in reclam direct REclamatie ZK# 220796 ce naiba trebe sa stau cu frica ca imi da el ban ? Dj Armani care are acelasi admin ca el sta calm.... nu a banat pana acum NICI UN ADMIN nici pe mine REclamatie ZK# 235527


Eddyted
PE URMA
zeci de minute zK# ma injurat REclamatie ZK# 220796 si pana la urma ma banat REclamatie ZK# 220796

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  zK#zZzzZZzzZ Mar Dec 30, 2008 5:54 pm

ba spartu drq,nu cred ca am banat eu nicun amdin pe server numai pe tine fmm de ratat,decand ami injurat de morti pe mess,stiind ca mam e moarta fmm de sclav cine crezi ca te mai lasa spartu drq,copil orfan...ti-am zis nu imi pasa ca ramn fara admin,dar tu esti cel mai prost dupa server,toti isi bat joc de tine,ca nu sti sa vb,sa taci...te bagi ca ruptu peste tot...si care era faza ca am facut timelimit 245252 ruptule? nu te-ai prins ca era la mijto...sa vad cat de bot esti...si ti-am zis nu ma mai ameninta tu pe mine ca imi faci reclmatie..poti sa faci pustiu...razvan laso in plm...ia o masura acum :| atat am de zis ORI EU ORI EFFECT !!!
zK#zZzzZZzzZ
zK#zZzzZZzzZ
Moderator Cs.GeaRs.Ro
Moderator Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 304
Steam Status : steam on
Warn : :
REclamatie ZK# Left_bar_bleue0 / 1000 / 100REclamatie ZK# Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mar Dec 30, 2008 6:00 pm

indiferent de ce a spus effect o pedeapsa ar trebui sa iti fie aplicata din cauza limbajului grotesc

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty z

Mesaj  Dj Armani Mar Dec 30, 2008 6:07 pm

REclamatie ZK# 667715 haaha masacre REclamatie ZK# 667715 u ce faci u la fiecare reclamatie zici ''Da ar trebuie sa ii se dea suspsend''sau cum zici u REclamatie ZK# 667715
Dj Armani
Dj Armani
Moderator Cs.GeaRs.Ro
Moderator Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 424
Steam Status : ON
Warn : :
REclamatie ZK# Left_bar_bleue0 / 1000 / 100REclamatie ZK# Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/12/2008

Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mar Dec 30, 2008 6:09 pm

zK#zZzzZZzzZ a scris:ba spartu drq,nu cred ca am banat eu nicun amdin pe server numai pe tine fmm de ratat,decand ami injurat de morti pe mess,stiind ca mam e moarta fmm de sclav cine crezi ca te mai lasa spartu drq,copil orfan...ti-am zis nu imi pasa ca ramn fara admin,dar tu esti cel mai prost dupa server,toti isi bat joc de tine,ca nu sti sa vb,sa taci...te bagi ca ruptu peste tot...si care era faza ca am facut timelimit 245252 ruptule? nu te-ai prins ca era la mijto...sa vad cat de bot esti...si ti-am zis nu ma mai ameninta tu pe mine ca imi faci reclmatie..poti sa faci pustiu...razvan laso in plm...ia o masura acum :| atat am de zis ORI EU ORI EFFECT !!!

in primu rand s-o luam metodic nu stiam ca maicata ( ca sa nu vb urat ca tine ) e moarta atunci stiu te-am injurat recunosc si acum pt 5 minute de injuraturi din partea mea tu nu uiti toata viata ? frate... sincer cu greu ma stapanesc sa nu te injur .....si ce a fost pe mess puteai sa ma injuri si tu pe mine.... dar ce treaba are messu cu gearsu .... io tiam zis decat scoate ban f** si dupa aia tu mai injurat mult mai mult decat te-am injurat io pe tine caci si eu am persoane dragi moarte...!!! offf sincer asta da admin .... razvane zii tu daca messu are vreo legatura cu gearsu ..... si apropo daca vrei sati trimit discutia de atunci sa imi spui data si tio trimit ! sa iti amintesc cum a fost....!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mar Dec 30, 2008 6:16 pm

Dj Armani a scris:REclamatie ZK# 667715 haaha masacre REclamatie ZK# 667715 u ce faci u la fiecare reclamatie zici ''Da ar trebuie sa ii se dea suspsend''sau cum zici u REclamatie ZK# 667715
meh fac dreptate :P

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mar Dec 30, 2008 6:28 pm

Deci ca ca sa vedeti toaata discutia aia
luvbobo08: ba ratatule iti spun eu ca daca ma mai futi la cap
luvbobo08: pana diseara numai joci pe server
luvbobo08: pa igg
luvbobo08: date drq de copil ratat


Eff3cT: fmm
Eff3cT: scoate ban
luvbobo08:
luvbobo08: ma injuri de morti?
luvbobo08:
luvbobo08: tuti copilu pizdi
luvbobo08: ai si igg pe mess

intradevar ce am mai spus REclamatie ZK# 220796 te-am injurat si io

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Vizitato Mier Dec 31, 2008 10:36 am

Deci gata ca m`am saturat :

@ EffecT = ban pe sv+forum si admin scos

@ zk# = suspendat la gradul de slot


CloseD!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

REclamatie ZK# Empty Re: REclamatie ZK#

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum