GeaRs Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials]

2 participanți

In jos

DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Empty DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials]

Mesaj  zK#zZzzZZzzZ Dum Dec 14, 2008 12:53 am

Am vazut ca multi intrebau pe server cum imi pun si eu tatuaj cu numele meu etc..
Deci este Foarte Simplu este un program Numit DecalCoverte ,desigur mai este Wally ...etc.. da DecalCoverte zic ca ii cel mai usor de folosit.
Instructiuni:
Il downladam de aici
Dupa ce lam instalat ,o sa va apara asa ceva.
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] 2vbk6kw
Acuma dam la Add, Si alegeti un vreti sa se salveze TempDecalu`, Recomandat pe Deskop
Dupa ce am selectat unde sa se salveze o sa apara asa.
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] 2lnjn94
Acuma dam la File-> Open Picture,si bagati poza dorita,si dati Open
Dupa ce ati bagat Poza o Face potrivita Pentru Cs Adica sa nu Fie Rosu la Zise, cel mai bine e sa fie la Width:122 si la Height:96
Pana acuma Avem asa.
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Nzejhg
Acuma dam Sus la Decal -> Make Decal Si dupaia Dati OK si Inca o data ok
Acuma Ducetiva unde Ati pus sa se salveze (Deskop) si o sa aveti un fisier Numit pldecal.wad , Voi il redenumiti in tempdecal.wad si il bagati in cstrike.
Rezultatu`
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] 24cefetdy0.th
PS:NU INTRATI LA OPTIUNI CAND INTRATI IN JOC SA ALEGETI LOGO-UL DEOARECE IL VETI PIERDE!! CONECTATI-VA DIRECT SI JUCATI SI MERGE! NU INTRATI LA OPTIUNI!!! Daca se Pierde il Bagati din Nou in CSTRIKE
Sau dati click dreapta pe tempdecal.wad Optiuni si bifati Read-only Apply si gata.
ŠSharp CsGZone
zK#zZzzZZzzZ
zK#zZzzZZzzZ
Moderator Cs.GeaRs.Ro
Moderator Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 304
Steam Status : steam on
Warn : :
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Empty Re: DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials]

Mesaj  DiaZ Dum Dec 14, 2008 12:54 am

vezi k mai era una..oricum...buna
DiaZ
DiaZ
Jucator skill +3
Jucator skill +3

masculin
Numarul mesajelor : 1307
Varsta : 34
Localizare : Cs.GeaRs.Ro
Steam Status : steam on
Warn : :
DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DecalCoverte [Cum sa Pui Logo Tutorials] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Foaie de personaj
Rank: ...:::MoDeRaToR:::...

http://wWw.TheGhosT.ForumeR.Ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum