GeaRs Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Deci asa nu se mai poat3

5 participanți

In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  aLN Mier Mar 04, 2009 6:25 pm

Bai deci fiti atenti io nu mia suport asa admini ca chidori si ca multi altii ..... deci nu mai suport as vrea sa nu mai fie mapa aquaparkfun ca se goleste srv din cauza unor copii handicapati care baga aqua can e srv full ... apoi ies toti io nu-l mai suport pe chidori imi spune el mie sa tac .. ca sa vazut cu mata in sac.. ca mia dat mie slot razvan... fiti atenti ....Era un codat... pe d2 si chidori era spec nici na anuntat ca pleaka si .. strigam ca tampitu la ell si el nu ma baga in seama... razvan mi-a scos adminu 2 sapt ... si eu nu mai am nicio putere asupra nimanui ... daca o tinem tot asa cu admini ca chidori se duce srv de rapa .... si inca cv mai am de zis.......daca intradevar vreti sa ma pierdeti.... postati aici... si se rezolva .. dispar....

aLN
Jucator skill +1
Jucator skill +1

Numarul mesajelor : 225
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  DiaZ Mier Mar 04, 2009 6:51 pm

Eu nu o pun,eu o pun doar cand sunt 3vs3!
DiaZ
DiaZ
Jucator skill +3
Jucator skill +3

masculin
Numarul mesajelor : 1307
Varsta : 34
Localizare : Cs.GeaRs.Ro
Steam Status : steam on
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Foaie de personaj
Rank: ...:::MoDeRaToR:::...

http://wWw.TheGhosT.ForumeR.Ro

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  Dragosel Mier Mar 04, 2009 7:07 pm

mda... are dreptate aln ... si io eram pe sv (da nu atunci) si eram 9vs9 am impresia... si erau unii si strigau in disperare AQUA AQUA !!! K E MIJTO..... deci io zic sa nu se mai bage harta aia .... mai ales ca sunt unii kre dau cu arme si le zic sa nu mai dea cu arme si ei : PAI DAK E HARTA CU ARME DC SA NU DAM MAI BN NU O MAI BAGATI ......



Mersi
Dragosel
Dragosel
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 218
Steam Status : steam on
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  mineru Mier Mar 04, 2009 7:22 pm

da frate asa e am spus ca "poate bag aqua" pentru snick ca am vrut sai fac si lui o bucurie... dupa aia ai inceput sa MINTI ca cica imi scoate razvan adminu daca bag aqua..si apropo iar mai jugnit(copii handicapati) dar lasa asta... e treaba mea ce zic ca bag si daca te OFTICI asa rau ca bag aqua asta nu inseamna ca o sa ma si intimidezi cu minciunile.. in plus as fi intrebat un admin superior ceva de gennu " imi dai voie sa bag aqua la vot?" ca atunci inca nu bagasem ca mai erau 20+ minute din mapa. Pe de alta parte eu VREAU sa dispari de pe server asta e dorinta mea si ai zis sa postez daca vreau. Gl si mai usor cu oftica ta...Apropo aln regula 5 zice sa Respecti deciziile adminilor(adica "decicizia" mea de a baga aqua la vot)

mineru
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 31
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  Capitaninho Mier Mar 04, 2009 7:56 pm

eu unu sunt contra..am bagat de 2/3 ori Deci asa nu se mai poat3 537475
Capitaninho
Capitaninho
Jucator skill +1
Jucator skill +1

masculin
Numarul mesajelor : 372
Varsta : 31
Localizare : Checking...checking...error!!!
Joburi/Distractii : Cs :D
Steam Status : steam on/off
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Foaie de personaj
Rank: Admin !

http://www.fmm.ro

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  DiaZ Mier Mar 04, 2009 8:55 pm

Capitaninho nu era nevoie sa postezi aici! Deci s-a discutat
Cod:
Cand sunt putini puteti sa schimbati,cand sunt multzi NU! DAR NU UITATI SA DATI VOTE!
CloseD
DiaZ
DiaZ
Jucator skill +3
Jucator skill +3

masculin
Numarul mesajelor : 1307
Varsta : 34
Localizare : Cs.GeaRs.Ro
Steam Status : steam on
Warn : :
Deci asa nu se mai poat3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Deci asa nu se mai poat3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Foaie de personaj
Rank: ...:::MoDeRaToR:::...

http://wWw.TheGhosT.ForumeR.Ro

Sus In jos

Deci asa nu se mai poat3 Empty Re: Deci asa nu se mai poat3

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum