GeaRs Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

scapatima de capitanu !!!

5 participanți

In jos

scapatima de capitanu !!! Empty scapatima de capitanu !!!

Mesaj  AdyTzu^ Dum Mar 01, 2009 6:37 pm

*ALIVE*JusT DaNcE : "adytzu ia zi ma cati ani ai ?"
Pentru a vedea adminii online scrieti in consola admin_who !!
Ana timed out
*ALIVE*Xpire : "scapatima de capitanu !!! 667715"
* AL|n changed name to darky
JusT DaNcE killed AlexXx with ak47
6eToH dropped
*SPEC* AdyTzU^ : 20

"admin_ignore_immunity" changed to "1"
*ALIVE*JusT DaNcE : "multi inapoi"
*** HeLLzArD killed cool666is with a headshot from ak47 ***
DAng3R dropped
Pentru Admine/Reclamatzi/Unban http://Gears.Forumer.Ro
] admin_ban just 120



deci totul a inceput cand intra baiatu pe sv imi zice sa il banez pe unu ca are aim .... eu iam zis fai poze .. el nu ca nu se vede aimu in poze ... iam zis fa demo ..... si el am luat ca u mai degraba lasi un codat sa scape dec sa i dai ban !! a incep sa faca caterinca ma luase cica ... dac ai nervi fati un cerc pe perete si da cu capu in el pana iti trec nervii + ce a scris mai sus ... il am martor si pe unknown si multi altzi .. pot confirmaaa .... deci propun sa i se scoata adminu lasatil la slot cu imm ca i statea bine !!! .. poze nu face demo nu face stie doar sa comenteze si sa dea din gura !!! dac imi mai face ceva de genu data viitoare promit ca i dau ban permanent !! (dac am gresit cu ceva luati masuri si asupra mea.. dar intelegetima ca dupa ce ca trebs a il suport in fiecare zi pe sv mai face si misto de mine X(scapatima de capitanu !!! 46700 )
AdyTzu^
AdyTzu^
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 274
Steam Status : steam on/off
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Rank:

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  DiaZ Dum Mar 01, 2009 6:43 pm

Da frate,e prea babalau...plm!
DiaZ
DiaZ
Jucator skill +3
Jucator skill +3

masculin
Numarul mesajelor : 1307
Varsta : 34
Localizare : Cs.GeaRs.Ro
Steam Status : steam on
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/12/2008

Foaie de personaj
Rank: ...:::MoDeRaToR:::...

http://wWw.TheGhosT.ForumeR.Ro

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  Capitaninho Dum Mar 01, 2009 7:50 pm

AdyTzu^ a scris:*ALIVE*JusT DaNcE : "adytzu ia zi ma cati ani ai ?"
Pentru a vedea adminii online scrieti in consola admin_who !!
Ana timed out
*ALIVE*Xpire : "scapatima de capitanu !!! 667715"
* AL|n changed name to darky
JusT DaNcE killed AlexXx with ak47
6eToH dropped
*SPEC* AdyTzU^ : 20

"admin_ignore_immunity" changed to "1"
*ALIVE*JusT DaNcE : "multi inapoi"
*** HeLLzArD killed cool666is with a headshot from ak47 ***
DAng3R dropped
Pentru Admine/Reclamatzi/Unban http://Gears.Forumer.Ro
] admin_ban just 120



deci totul a inceput cand intra baiatu pe sv imi zice sa il banez pe unu ca are aim .... eu iam zis fai poze .. el nu ca nu se vede aimu in poze ... iam zis fa demo ..... si el am luat ca u mai degraba lasi un codat sa scape dec sa i dai ban !! a incep sa faca caterinca ma luase cica ... dac ai nervi fati un cerc pe perete si da cu capu in el pana iti trec nervii + ce a scris mai sus ... il am martor si pe unknown si multi altzi .. pot confirmaaa .... deci propun sa i se scoata adminu lasatil la slot cu imm ca i statea bine !!! .. poze nu face demo nu face stie doar sa comenteze si sa dea din gura !!! dac imi mai face ceva de genu data viitoare promit ca i dau ban permanent !! (dac am gresit cu ceva luati masuri si asupra mea.. dar intelegetima ca dupa ce ca trebs a il suport in fiecare zi pe sv mai face si misto de mine X(scapatima de capitanu !!! 46700 )

smecherik scapatima de capitanu !!! 58636 nu mai stiu ce voiam cu tine si zisesem aditzu si tu ai zis sa nu pronuntz numele tau scapatima de capitanu !!! 58636 si apoi am inceput sa fac misto de tine scapatima de capitanu !!! 58636 ti-am zis daca vrei sa nu ti se pronuntze numele spune-i lu razvan sa il restrictioneze ! banu a durat vreo ora ca mi-am schimbat ip nu am rezistat scapatima de capitanu !!! 537475 si tu mai luat la caterink si miai dat kick ITI ZISESEM CLAR IN CA IN 5 MINUTE TREBUIA SA PLEC si tu mi-ai dat kick io ce sa fac...voi mati luat peste picior...toti.... ca am inceput sa fac poze celor care sunt mai vechi...(endless,diaz,etc)
Capitaninho
Capitaninho
Jucator skill +1
Jucator skill +1

masculin
Numarul mesajelor : 372
Varsta : 31
Localizare : Checking...checking...error!!!
Joburi/Distractii : Cs :D
Steam Status : steam on/off
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Foaie de personaj
Rank: Admin !

http://www.fmm.ro

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  AdyTzu^ Dum Mar 01, 2009 8:05 pm

smecherik =)))) doamne ce vb de ... nu mai zic ca iar zici ca ma iau de u =)) .. deci prietene normal ca iti dau kick pt ca esti degeaba .. iti zic sa i faci pzoe .., gasesti scuze .. iti zic sa i faci demo gasesti scuze .. domne treb sa plec in 5 min .... si ti-am zis scurt si la obiect mai bine pleci dp acum pa si kick... pt ca repet esti degeaba .. dac vrei sa pastrezi adminu ala fa poze la cei acuzati de wall .. si demo la cei acuzati de aim si nu mai da ordine la alti admini sa dea ei ban direct ca sti tu ca ala are cod!!! .... eu ti-am zis simplu demonstreazami ca ala are cod !! si u teai pierdut !! poze nu iai fac demo nu .. ce sa iti mai cer .. deja nu mai are rost discutia asta GL ..
AdyTzu^
AdyTzu^
Admin Cs.GeaRs.Ro
Admin Cs.GeaRs.Ro

Numarul mesajelor : 274
Steam Status : steam on/off
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Rank:

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  cool666is Dum Mar 01, 2009 8:58 pm

aja e....eram pe server...
cool666is
cool666is
Incepator
Incepator

masculin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 31
Steam Status : steam on/off
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2009

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  RazvaN.STAR!!! Lun Mar 02, 2009 6:26 pm

deci closed capitanule o reclamatie si remove
RazvaN.STAR!!!
RazvaN.STAR!!!
Owner Cs.GeaRs.Ro
Owner Cs.GeaRs.Ro

masculin
Numarul mesajelor : 802
Varsta : 30
Localizare : PTM RULLLZzZ
Steam Status : on
Warn : :
scapatima de capitanu !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100scapatima de capitanu !!! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/12/2008

Foaie de personaj
Rank:

http://wWw.Gears.ForumeR.Ro

Sus In jos

scapatima de capitanu !!! Empty Re: scapatima de capitanu !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum